Witaj! Dzisiaj pragnę Ci przedstawić histrię 67 letniej kobiety Anny, która po 4 gdzinach sesji i to  bez skalpela wygląda i czuje się  10 lat  młodsza.

Jej historia z wywiadami oraz  inne ukażę sie wkrótce w mojej książce.

Ale celem moim, jest już teraz dać Ci przesłanie.

Byś  każym dniem coraz bardziej wierzył, że:

Nie ma ograniczeń Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Każdy człowiek ma nieograniczone możliwości rozwoju,

a jedyne ograniczenie to brak wiary, że to jest możliwe.

Mam za ścianą CUDOTWÓRCĘ hehe ale to nie ja piszę  tak  uważa Anna Czarnowska, a ja uważam,że jestem coraz bardziej w pełni  człowiekiem!

Grażynę Wieczorek spotkałam na schodach. Powiedziała : „Jak będziesz miała czas to przyjdź do mnie” – nie miałam czasu. Za kilka dni Grażyna zastukała do drzwi i powiedziała : „ Chodź” – nie miałam wyboru.

I tu zaczynają się cuda.

Zaproponowała mi udział w programie „ Bądź piękna” . Wiele etapów. Mam 67 lat i nadal chcę być piękna, więc zgodziłam się, bez specjalnego namawiania. Będę najstarszą z wybranych kandydatek.

Najpierw opowiedziała co mi zrobi !?!

Trochę popiszemy, a potem będę Cię gimnastykować. Dobrze pisać umiem a jako była gimnastyczka nogami też jeszcze ruszam.

Etap pierwszy określę jako uwierz.-

Szalenie ciekawe. Najpierw pisze się różne postanowienia a potem dodaje SŁOWO . I tak kilka razy. Potem stojąc na baczność czyta się swoje wypociny a Grażyna popycha i traci się oczywiście równowagę. Aż dochodzimy do SŁOWA , które trzyma jak kotwica. Byłam zdumiona. To warto przeżyć na własnej skórze.

Etap drugi określę jako wygibasy.

Kto bardziej się nagimnastykował nie mogę określić, bo to co robi Grażyna dla mnie jest cudem. Trzeba posiadać wiedzę z wielu dziedzin, żeby tak doskonale ustawiać ciało. Najpierw byłam zmierzona i zważona. Potem zaczęły się ćwiczenia. Bardzo pomaga liczenie wraz z Grażyną, bo niektóre pozycje są na granicy wytrzymałości. Pytam gdzie zmarszczki a Ona się śmieje i mówi, że to efekt uboczny. No wyobraź sobie , bez operacji plastycznej, bez kremów, masaży EFEKT UBOCZNY !!! Młodsza o 10 lat !

W sumie po 4 godzinach zabiegów, bardziej zabiegania Grażyny wokół mnie mam mniejszy brzuch, szczuplejsze biodra, wyprostowane ramiona, zdjęty ucisk w karku, brak podbródka, zmarszczek, zmniejszony „wdowi garb”. Znam SŁOWO klucz do sukcesu.

To wszystko w przemiłej atmosferze. Skromność Grażyny jest zniewalająca. Żadne pieniądze nie zapłacą ogromu postępu w wyglądzie i sile psychicznej, którą dają sesje u Grażyny.

Polecam z całego serca. Anna Czarnowska Wrocław.

Każdy człowiek ma nieograniczone możliwości rozwoju,

a jedyne ograniczenie to brak wiary, że to jest możliwe.

Teraz już wiesz ,że to możliwe.! Co zrobisz abyś był zdrwszy i szczęśliwszy i realizował swoje marzenia?

Zapraszam juz wkrótce do drugiej odsłony mojej książki – przesiąkniętej  historiami ludzi, którym zabrano nadzieję.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *