JAK W 4 GODZINY ZMIENIĆ POSTAWĘ I JAKOŚĆ ŻYCIA - HISTORIA SUKCESU ALINY

Autor:  Grażyna Wieczorek

Jadąc do Grażynki na sesję 21.08.2014, cieszyłam się jak dziecko, ze nareszcie znalazłam osobę, która pomoże mi pozbyć się moich przekonań i ogromnego poczucia wina, a przy okazji poprawi moją sylwetkę. I tak tez się stało.

Grażynka bardzo szybko zmieniała moje poczucie winy w doświadczenie i pokazała bardzo prosty sposób, który pozwolił mi usunąć je z mojego umysłu.

Nareszcie w mojej głowie nastała cisza i spokój. Teraz mogę się skoncentrować na tym co jest dla mnie ważne.

To była pierwsza część naszej pracy.

Następna dotyczyła ciała. Nie przypuszczałam nawet, że po 2 godzinach nastaną takie zmiany. Na czas tych ćwiczeń uśmierzyła również ból w moim kolanie (miałam stan zapalny i nie mogłam nogi swobodnie zginać) , co pozwoliło wykonać wszystkie ćwiczenia.

Efekty jej pracy to m. in, :

  • górna część kręgosłupa została wyprostowana, a kręgi same wskoczyły na swoje miejsce,
  • mam równe ramiona, a przed wizytą lewe ramię miałam znacznie niżej położone od prawego, przez co (nie tylko) zniknęła moja talia,
  • pojawiły się wcięcia w talii
  • zmniejszony drugi podbródek
  • podniesione powieki
  • podniesione poczucie własnej wartości i kobiecości

Wiem, ze to jeszcze nie koniec mojej pracy nad sobą, ale mam dobry start, bo zmiany które u mnie zaszły są widoczne, a to znacznie ułatwia dalszą pracę. Mam również opiekę Grażynki, co napawa mnie spokojem, że na tym nie poprzestanę, bo jest osobą pogodną, pełną energii i pewności siebie. Jest świetnym trenerem i mentorem.

Warto więc uczyć się od niej.

Alina Myćka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.